0768 | Stavební pozemek 643 m2 v centru Neratovic se starším rodinným domem

Fibichova, Neratovice  

6 500 000 Kč

Nabízíme na prodej stavební pozemek s výměrou 643 m2 na adrese Neratovice, ul. Fibichova 416/9, který je určený územním plánem obce pro výstavbu samostatného rodinného domu v samém rezidenčním centru obce Neratovice, nedaleko náměstí a veškeré občanské vybavenosti. Na pozemku stojí v současné době starší rodinný dům, který je ve stavu po své životnosti a tak se nabízí jeho odstranění s možností následné výstavby nového moderního rodinného domu dle vlastních představ. Dále je na pozemku umístěna garáž pro dvě auta a studna. Pozemek je připojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Příjezdová cesta je moderní a asfaltová. Uvedená cena obsahuje vše co je dnes na pozemku umístěno, tedy pozemek, dům, dvougaráž, studnu a veškeré přípojky.
Na pozemku je možné postavit samostatný rodinný dům s maximální výškou dvou pater + využití podkroví a zastavět až 40% celkové výměry pozemku 643 m2.
Jedná se o velmi klidnou lokalitu v centru města s dostatkem soukromí a možností realizace vašeho vlastního záměru bydlení v dosahu zázemí města, jehož centrum je vzdálené pouhých 300 m. Pozemek je umístěn v jedné z nejlepších lokalit pro bydlení v Neratovicích. Město Neratovice leží 17 km severně od obchodního centra v Letňanech a ve městě je veškerá občanská vybavenost.   
Celková plocha 643 m2
Druh pozemku pro bydlení
Umístění objektu centrum obce
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář