0482 | Pronájem administrativních prostor, 200 m2, přízemí budovy s přímým vstupem do prostorů z ulice

Vinecká, Mladá Boleslav  

22 000 Kč (za měsíc)

Cena uvedena bez záloh na energie + kauce + provize. Volné ihned!

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu administrativní prostory v Mladé Boleslavi - Čejetičkách, ulice Vinecká.

Tyto jedinečné administrativní prostory nabízejí velkorysý prostor velikosti 200 m2 a jsou volné pro nového nájemce ihned!
Vstup do prostor je přímý z ulice, nacházejí se v přízemí budovy.
Dispozičně je v tuto chvíli prostor řešen jako open space - otevřený prostor. Jedná se o sdílený prostor bez příček, který je však možné individuálně podle potřeb řešit jako jednotlivé kanceláře příčkami.
Prostory se sestávají z jednoho velkého otevřeného prostoru, jedné samostatné kanceláře, kuchyňky, sociálního zázemí se dvěma toaletami a technické místnosti s plynovým kotlem.
Parkování pro automobily je řešeno a vyhrazeno přímo před budovou nebo v areálu prostor.
Nábytek, který je vidět na fotografiích, je možno po dohodě s předchozími nájemníky ponechat.
Majitelé požadují měsíční nájemné v celkové výši 22.000,- Kč bez DPH + poplatky na energie, které jsou v tuto chvíli stanoveny na částku 8.000,- Kč bez DPH. V této částce je zahrnuta platba za plyn, elektřinu a vodu. Jednou ročně pak probíhá vyúčtování podle skutečné spotřeby a případné přeplatky či nedoplatky jsou účtovány nájemci. Dále majitelé požadují kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, tedy částku 44.000,- Kč bez DPH. Provize pro rk činí 22.000,- Kč.
Prostory byly po celou dobu využívány jako administrativní, tedy jako kanceláře. Jsou nově vymalované, opravené, připraveno pro nového nájemníka.

Pro více informací a domluvení si osobní prohlíkdy, kterou doporučujeme, neváhejte kontaktovat makléře.
Plocha kanceláří 200 m2
Druh objektu cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Druh prostor Kanceláře
Energetická náročnost budovy D - Nevyhovující
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář