0474 | Prodej, vícegenerační rodinný dům, 189 m2, Praha 6, Suchdol, ul. Pod Rybníčkem

Pod rybníčkem, Praha-Suchdol, Praha  

14 990 000 Kč

Chcete pro svou rodinu velkou vilu na výjimečném místě, kde najdete klid s výhledem do okolí a přesto s výbornou občanskou vybaveností? Vilu, která bude prosvětlená díky její jižní orientaci, dostatečně prostorná a kterou si můžete přestavět podle svých představ? Nabízím k prodeji zděný, vícegenerační, dvoupodlažní rodinný dům, postavený na pozemku o velikosti 341 m2, který byl zkolaudován v roce 1987 na místě původního rodinného domu. Ve vzdálenosti 180 m od domu se nachází Brandejsův statek, kde se prohánějí koně a přírodní rezervaci Údolí Únětického potoka máte 600 metrů. Více informací najdete na BAKESREALITY.CZ

Dům je stavebně rozdělen na 3 jednotky, které byly určeny k pronájmu. Zádveří a chodba nabízí 14,4 m2 ze které se vchází do bytu v 1.NP, který disponuje užitnou plochu 40,45 m2 s obytnou kuchyní, pokojem a koupelnou se sprchovým koutem a umyvadle, s WC, kuchyň není zařízená. Po schodišti o velikosti 8,6 m2 vejdeme do 2.NP s bytem číslo dvě o velikosti 52,68 m2, kde se nachází také chodba, obytná kuchyň s pokojem, kuchyň je bez vybavení. Z chodby je přístupné WC s umyvadlem s el. bojlerem a sprchový kout. V mezipatře ze schodiště je vstup do třetí jednotky, která je přistavěna k domu o celkové velikosti 69 m2. V této ploše je započítána i technická místnost s plynovým kotlem a elektrickým bojlerem. Tato jednotka může být přístupná i samostatně ze zahrady přes bývalou dílnu, která přímo navazuje na jednotku a do této jednotky je vytvořen vstup. Celková užitná plocha domu činí 189 m2. Jednotky jsou před částečnou rekonstrukcí. Dům má sklonitou střechou, s neobytným podkrovím v sedlovém krovu. Stavba je zapuštěna do svahu, takže zadní podélná stěna přístavby, která tvoří třetí nedokončenou jednotku je téměř až po okap pultové střechy pod úrovní terénu. Stavba je suchá, v dobrém stavu. Některé stropy v domě jsou vybaveny štukatérskými prvky, v domě jsou provedeny nové rozvody ÚT v mědi, deskové radiátory, v bývalé dílně nejsou dokončeny omítky a zakrytí některých rozvodů, v domě i v dílně - třetí jednotce, nejsou dokončené podlahy. Stavba je odkanalizovaná do žumpy na pozemku. Veřejná kanalizace je v ulici před domem. Pozemek v dolní části v ulici je opatřen vysokou opěrnou zdí, ve které vpravo na okraji pozemku je vybudovaná garáž se stropem v úrovni dvora u domu. Garáž je přístupná přímo z ulice původními dřevěnými skládanými vraty, garáž má montážní jámu, je po rekonstrukci, suchá, ve výborném stavu s přivedenou elektřinou.
Poloha objektu samostatný
Druh objektu smíšená
Stav objektu před rekonstrukcí
Počet podlaží v objektu 2
Typ domu patrový
Zastavěná plocha 258 m2
Užitná plocha 189 m2
Plocha parcely 258 m2
Ostatní Plot; Sociální zařízení
Umístění objektu centrum obce
Doprava silnice; MHD; autobus
Komunikace betonová
Elektřina Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda Voda - zdroj pro celý objekt; Voda - dálkový vodovod
Telekomunikace Telefon; Internet
Plyn Plynovod
Topení Lokální - plynové
Ostatní rozvody Satelit; Kabelová televize; Kabelové rozvody
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář