0455 | Nebytové prostory k pronájmu 323 m2

Sociální péče, Ústí nad Labem-Severní Terasa, Ústí nad Labem  

40 000 Kč (za měsíc)

+ poplatky za služby a energie 15.000,-Kč/měsíc

Multifunkční komerční prostory k pronájmu se vstupem z ulice umístěné v areálu Krajské zdravotní a.s., v komplexu ubytovacího zařízení o celkové výměře 323 m2.
Prostory jsou velmi dobře přístupné z frekventované ulice.
Nebytový prostor je situován ve 2 patře a má samostatné přístupové schodiště.
Místnosti mají velká okna a jsou velmi světlé. Současná dispozice nabízí 7 samostatných místností s vlastním vstupem z nichž některé mají vstup z hlavní chodby a některé mají vstupní halu, dále je součástí technická místnost a toalety, sprchy a úklidová komora.
Nebytové prostory jsou ve stavu shell and core - připravené k úpravě dle vlastních představ. Nebráníme se vyjít nájemci vstříc i se změnou dispozice. Jako službu poskytujeme recepci fungující v režimu 24/7. Parkovací místa jsou součástí pronájmu a jsou v bezprostřední blízkosti vstupu.
Vynikající lokalita a členitost prostor jsou vhodné například pro zubní ordinace, rehabilitační centrum či jiné zdravotnické zařízení či služby ideálně fungující ve spojení s Krajskou nemocnicí.
V případě zájmu je možnou pronajmout další podlaží stejného půdorysu...

Pronajímatel má zájem o dlouhodobý pronájem a cena bude přizpůsobena dle úprav a délky pronájmu. Bližší informace poskytneme při ústním jednání. DOHODA.
Plocha kanceláří 323 m2
Druh objektu panelová
Stav objektu dobrý
Druh prostor Obchodní
Ostatní Výtah
Odpad Kanalizace
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář