0454 | Investiční stavební pozemek 3812 m2, Hovorčovice

Hovorčovice  

6 500 Kč (za m2)

cena je uvedena bez DPH 21%

Investiční stavební pozemek pro rodinné domy s výměrou 3812 m2 v obci Hovorčovice. Kompletní podklady vč. územního plánu najdete na PozemekHovorcovice.cz
Tento investiční pozemek je vhodný pro developera, který dokáže tento pozemek dále rozvinout, nebo pro investora jako dlouhodobé uložení finančních prostředků. Jedná se o prodej investičního pozemku s výměrou 3812 m2 v zastavěném území obce Hovorčovice, který je platným územním plánem obce veden jako stavební pozemek pro výstavbu několika rodinných domů. Důležité je vědět, že v současné době není k pozemku vyřešen přístup, který je plánován prodloužením ulice Ve Vilkách, ale proto je potřeba dohodnout součinnost majitele sousedního pozemku, přes který přístupová cesta do této lokality povede. To je úkol pro nového majitele, který na oplátku za to, nyní získá pozemek za skvělou cenu 6.500,- Kč / m2 bez DPH. Přičemž průměrná cena stavebních přístupných a zasíťovaných pozemků v této lokalitě je přibližně 15.000,- Kč / m2. Touto investicí a následným vyřešením celé situace ohledně přístupu, vybudování sítí a komunikace se investorovi otvírá cesta ke slušnému zhodnocení. Zde: PozemekHovorcovice.cz najdete všechny kompletní podklady vč. územního plánu, katastrálních map, listu vlastnictví, důležitých pro vaše rozhodování. V případě potřeby mě prosím telefonicky kontaktujte nebo mi zde zanechte váš kontakt a já vás budu kontaktovat.
Celková plocha 3 812 m2
Druh pozemku pro bydlení
Umístění objektu centrum obce
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář