0420 | Přenechází zavedené provozovny - pizzerie na Náměstí Bratří Synků, Praha 4

náměstí Bratří Synků, Praha 4, Praha  

Rezervace

Cena uvedena bez energií + odstupné + provize rk

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu - přenechání za odstupné - zavedené občerstvení - pizzerii na Náměstí Bratří Synků č.p. 2, na Praze 4. Prostory jsou zkolaudovány jako restaurace - rychlé občerstvení.
Pizzerie je stále v provozu od pondělí do neděle od 11:00 - 23:00 a na její nabídku se můžete podívat na webových stránkách, které zároveň slouží jako objednávací plně funkční systém: www.kafepizza.cz a které jsou součástí přenechávaných věcí v provozovně.

Jedná se o provozovnu o celkové velikosti cca 50 m2 s tím, že dispozičně je prostor řešen následovně: vstup přímo z ulice, kde se nachází prostor samotné prodejny s prodejním pultem, pecí, kávovarem a prostor dva návštěvníky, kteří by se chtěli posadit (jinak je prostor bez možnosti vnitřního sezení). Dále je zde pak menší sklad na potraviny, chodba, sociální zázemí a kuchyňka s oknem do dvora domu, která slouží k mytí nádobí, přípravu těst a jako další sklad potravin.

V poslední době prošel prostor rekonstrukcí a také díky online objednávacímu systému se těší stále větší oblibě. Pizzu Vám doveze buď samotný kurýr pizzy vozem, který je také v odstupném nebo je možnost volit službu Dáme jídlo, Woltu či Bolt Foodu, se kterými má nynější provozovatel uzavřenou spolupráci.
Součástí odstupného jsou tak tedy zmiňované webové stránky, automobil na rozvoz pizzy, veškeré vnitřní vybavení provozovny - pece, hnětače na těsto, lednice, kasa s uzamykatelným šuplíkem na hotovost, kamerový systém, gastro nádobí, kuchyň kompletně vyrobena z nerezových materiálů, digestoře, nerezový gastro stůl na pec, chladící vitrína, vzduchotechnické zařízení atd...
Náměstí Bratří Synků je velmi frekventované místo a v těsné blízkosti provozovny se nacházejí tramvajové zastávky, v okolí je spousty firem a provozovna má již svou zavedenou klientelu, která bude ráda za pokračování provozu.
S novým provozovatelem bude uzavřena nová smlouva s majitelem prostor.
Výše měsíčního nájemného činí 28.000,-/ měsíc + poplatky na energie.
Pro více informací, další osobní jednání a domluvení si osobní prohlídky, kterou doporučuji, mne neváhejte kontaktovat.
Zastavěná plocha 50 m2
Užitná plocha 50 m2
Plocha parcely 480 m2
Počet podlaží v domě 4
Druh objektu smíšená
Stav objektu velmi dobrý
Typ zařízení Restaurace
Plyn Plynovod
Odpad Kanalizace
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář